Poznaj nasz zespół

Joanna Wrońska

Radca Prawny

Joanna Wrońska

Jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, które ukończyła w 2009 roku a aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, zadając egzamin radcowski w 2013r.

Rozszerzając swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe uzyskała licencję doradcy restrukturyzacyjnego wydawaną przez Ministra Sprawiedliwości w 2014 r. Posiada bogate doświadczenie w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego, upadłościowego podmiotów gospodarczych jak również w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowań upadłościowych konsumentów. Jako syndyk masy upadłości prowadzi wiele spraw na terenie województwa opolskiego.

Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym, restrukturyzacyjnym oraz upadłościowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, jak i spółek prawa handlowego.

Będąc radcą prawnym zdobyła duże doświadczenie jako pełnomocnik procesowy w prowadzeniu sporów sądowych, w tym uzyskiwaniu zadośćuczynienia, odszkodowania, prowadzeniu sporów zbiorowych pomiędzy pracownikami a pracodawcą.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu
Konfucjusz

Scroll to Top